РАСПОРЕД ЗА ПОЛАГАЊЕ НА ВОНРЕДНИ УЧЕНИЦИ
СЕПТЕМВРИСКА ИСПИТНА СЕСИЈА – 2019/2020 ГОДИНА
ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ ИСПИТИ
Предмет | Датум | Комисија | |
---|---|---|---|
Македонски јазик и литература | Писмено
17.09.2019 14:00 часот Усно 24.09.2019 14:00 часот |
Јанковиќ Сања | Претседател |
Гочева Мариче | Испитувач | ||
Ангелеска Жаклина | Член | ||
Зорица Јанкуловска Сашо Антониев | Тестатор | ||
Англиски јазик | Писмено
19.09.2019 14:00 часот Усно 19.09.2019 15:00 часот |
Андонова Лидија | Претседател |
Димитрова Фросина | Испитувач | ||
Маја Штерјова | Член | ||
Математика | Писмено
18.09.2019 14:00 часот Усно 25.09.2019 14:00 часот |
Ѓорѓиевска Елена | Претседател |
Танушовска Јагода | Испитувач | ||
Ќосева Снежана | Член | ||
Хотелско работење | 23.09.2019
13:30 часот |
Кацарски Милан | Претседател |
Илиевска Надица | Испитувач | ||
Јанакиевска Марија | Член,тестатор | ||
Агенциско работење | 25.09.2019
14:00 часот |
Влахова Крстина | Претседател |
Тодоровиќ Емилија | Испитувач | ||
Зврцинов Методија | Член, тестатор | ||
Маркетинг | 18.09.2019
13:00 часот |
Валентина И.Богоевска | Претседател |
Тодоровска Маја | Испитувач | ||
Јагода Тодоровска | Член,тестатор | ||
Угостителско послужување | 20.09.2019
13:20 часот |
Миовски Венко | Претседател |
Гроздановски Горан | Испитувач | ||
Николовски Зоран | Член,тестатор |
ВОНРЕДНИ ИСПИТИ
Предмет | Датум | Комисија | |
---|---|---|---|
Математика |
18.09.2019 14:00 часот |
Јагода Танушоска |
Претседател |
Ќосева Снежана |
Испитувач |
||
Ѓеоѓиева Елена |
Член |
||
Практична настава за угостителски техничар, Угостителско послужување, Хотелско работење |
20.09.2019 13:20 часот |
Николовски Зоран |
Претседател |
Миовски Венко |
Испитувач |
||
Гроздановски Горан |
Член |
||
Македонски јазик |
17.09.2019 14:00 часот |
Голчева Мариче |
Претседател |
Ангелеска Жаклина |
Испитувач |
||
Јанковиќ Сања |
Член |
||
Англиски јазик |
23.09.2019 14:00 часот |
Јадровска Наталија |
Претседател |
Мострова Анета |
Испитувач |
||
Ѓеоргиевски Дејан |
Член |
||
Бизнис |
25.09.2019 14:00 часот |
Тодоровиќ Емилија |
Претседател |
Влахова Крстина |
Испитувач |
||
Зврцинов Методија |
Член |
||
Германски јазик |
23.09.2019 14.00 часот |
Мострова Анета |
Претседател |
Јадровска Наталија |
Испитувач |
||
Ѓеогиевски Дејан |
Член |
||
Историја; |
25.09.2019 14:00 часот |
Toдоровиќ Емилија |
Претседател |
Зврцинов Методија |
Испитувач |
||
Влахова Крстина |
Член |
||
ОУТР |
19.09.2019 14:00 часот |
Спировски Александар |
Претседател |
Арсовска Викторија |
Испитувач |
||
Арминовска Лимонка |
Испитувач |
||
Информатика |
18.09.2019 14:00 часот |
Тодоровска Маја |
Претседател |
Богоевска Валентина |
Испитувач |
||
Љотевски Катерина |
Член |
||
Музичка уметност |
23.09.2019 13:20 часот |
Илиевска Надица |
Претседател |
Кацарски Милан |
Испитувач |
||
Јанакиевска Марија |
Член |
||
Спорт и спортски активности |
23.09.2019 14:00 часот |
Мострова Анета |
Претседател |
Ѓеоргиевски Дејан |
Испитувач |
||
Јадровска Наталија |
Член |
||
Туристичка географија; |
17.09.2019 14:00 часот |
Јанковиќ Сања |
Претседател |
Антониев Сашо |
Испитувач |
||
Голчева Мариче |
Член |
||
Хигиена и екологија |
18.09.2019 14:00 часот |
Тодоровска Маја |
Претседател |
Љотевски Катерина |
Испитувач |
||
Валентина И. Боогоевска |
Член |
||
Психологија |
23.09.2019 13:20 часот |
Илиевска Надица |
Претседател |
Јанакиевска Марија |
Испитувач |
||
Кацарски Милан |
Член |
||
Готварство Декорација во готварство, Практична настава-готвач |
19.09.2019 14:00 часот |
Спировски Александар |
Претседател |
Арминовска Лимонка |
Испитувач |
||
Арсовска Викторија |
Член |
||
Агенциско работење |
25.09.2019 14:00 часот |
Влахова Крстина |
Претседател |
Тодоровиќ Емилија |
Испитувач |
||
Зврцинов Методија |
Член |